ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ


Κύπελλο Ποδοσφαίρου
στην τηλεόραση


__________________________________________________________
Ζωντανές και Βιντεοσκοπημένες Τηλεοπτικές Μεταδόσεις
__________________________________________________________
ΜΕΤΑΔΟΣΗ 
    Ζωντανή       Ολοκληρωμένη       Βιντεοσκοπημένη    TV   Εκπομπή
__________________________________________________________
Φάση των ομίλων - 1ος αγώνας
Τρίτη  19/09
    16:00  Πανσερραϊκός - Εργοτέλης  2 - 0   (COSMOTEsport 1)
    16:00  Αιγινιακός - Απόλλων Π.  0 - 1   (COSMOTEsport 3)
    18:15  Ξάνθη - Παναιτωλικός  2 - 0   (COSMOTEsport 1) 
    20:30  Ολυμπιακός - Αστέρας  2 - 1   (COSMOTEsport 1)
    23:00  Ολυμπιακός - Αστέρας  2 - 1   (COSMOTEsport 1)
    23:30  Ξάνθη - Παναιτωλικός  2 - 0   (COSMOTEsport 3)
Τετάρτη  20/09
    07:00  Πανσερραϊκός - Εργοτέλης  2 - 0   (COSMOTEsport 3)
    09:00  Αιγινιακός - Απόλλων Π.  0 - 1   (COSMOTEsport 3)
    13:30  Ολυμπιακός - Αστέρας  2 - 1   (COSMOTEsport 3)
    16:00  Ατρόμητος - Κασσιόπη  1 - 0   (COSMOTEsport 1)
    16:00  Πλατανιάς - Απόλλων Σ.  1 - 0   (COSMOTEsport 3) 
    .........  Ηρακλής - ΟΦΗ   (ματαιώθηκε)   -  -  -  -  -  -  -  -  -  🚩
    18:15  ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός  2 - 1   (COSMOTEsport 1)
    18:15  Παναχαϊκή - Αναγέννηση Κ.  1 - 0   (COSMOTEsport 3) 
    20:30  ΑΕΚ - Λαμία  2 - 0   (COSMOTEsport 1)
    20:30  Παναθηναϊκός - Λάρισα  2 - 0 (COSMOTEsport 3)
    22:30  ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός  2 - 1   (COSMOTEsport 1)
    23:00  ΑΕΚ - Λαμία  2 - 0   (COSMOTEsport 3)
    01:00  Παναθηναϊκός - Λάρισα  2 - 0   (COSMOTEsport 3)
Πέμπτη 21/09
    07:00  Ατρόμητος - Κασσιόπη  1 - 0   (COSMOTEsport 3)
    09:00  ΑΕΚ - Λαμία  2 - 0   (COSMOTEsport 3)
    11:00  Παναθηναϊκός - Λάρισα  2 - 0   (COSMOTEsport 3)
    16:00  Σπάρτη - Τρίκαλα  1 - 3   (COSMOTEsport 2) 
    16:00  Κισσαμικός - Αχαρναϊκός  1 - 0   (COSMOTEsport 3)
    16:00  Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα  1 - 1   (COSMOTEsport 1) 
    18:15  Καλλιθέα - Απόλλων Λ.  1 - 2   (COSMOTEsport 3)
    20:30  Παναιγιάλειος - Άρης  0 - 1   (COSMOTEsport 3)
    22:30  Ώρα Κυπέλλου   (COSMOTEsport 3)   TV 
    01:00  Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα  1 - 1   (COSMOTEsport 3)
    03:00  Ώρα Κυπέλλου   (COSMOTEsport 3)   TV 
    05:00  Κισσαμικός - Αχαρναϊκός  1 - 0   (COSMOTEsport 3)
Παρασκευή 22/09
    07:00  Καλλιθέα - Απόλλων Λ.  1 - 2   (COSMOTEsport 3)
    09:00  Σπάρτη - Τρίκαλα  1 - 3   (COSMOTEsport 3)
    11:00  Παναιγιάλειος - Άρης  0 - 1   (COSMOTEsport 3) 
    13:00  Ώρα Κυπέλλου   (COSMOTEsport 3)   TV 
    15:00  Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα  1 - 1   (COSMOTEsport 3)
    17:00  Ολυμπιακός - Αστέρας  2 - 1   (COSMOTEsport 3)
__________________________________________________________
🚩  Ματαίωση του αγώνα λόγω της αποχώρησης του Ηρακλή από τη διοργάνωση.
  !    Από τις βιντεοσκοπημένες μεταδόσεις αγώνων αναφέρουμε όσες δεν έχουν μεταδοθεί ζωντανά, καθώς και τις σημαντικότερες επαναλήψεις προσφάτων αγώνων.
  !    Η ώρα και ο τύπος (ζωντανή-βίντεο) των μεταδόσεων συχνά διορθώνονται λόγω αλλαγών του προγράμματος από τα κανάλια μετάδοσης.
  !    Οι πίνακες ενημερώνονται μετά το τέλος των αγώνων της ημέρας.
 __________________________________________________________________






 __________________________________________________________________