EUROPA LEAGUE



UEFA Europa League
Τηλεοπτική μετάδοση αγώνων


__________________________________________________________
Γιουρόπα Λιγκ 2017 - 2018 στην τηλεόραση
Ζωντανές και βιντεοσκοπημένες τηλεοπτικές μεταδόσεις
OTE/COSMOTEsport
__________________________________________________________
Φάση των 32 - 1ος αγώνας
Τρίτη 13/02
    19:00  Ερ. Αστέρας - ΤΣΣΚΑ  0 - 0   (COSMOTEsport 3)
    01:45  Ερ. Αστέρας - ΤΣΣΚΑ  0 - 0   (COSMOTEsport 1)
Τετάρτη 14/02
    13:00  Ερ. Αστέρας - ΤΣΣΚΑ  0 - 0   (COSMOTEsport 1)

Πέμπτη 15/02
    18:00  Αστάνα - Σπόρτινγκ  1 - 3  (COSMOTEsport 8)
    18:30  Europa League Show   (COSMOTEsport 2)    TV 
    20:00  Λεπτό προς Λεπτό   (COSMOTEsport 1)    TV 
    20:00  Ντόρτμουντ - Αταλάντα  3 - 2   (COSMOTEsport 3)
    20:00  Έστερσουντ - Άρσεναλ  0 - 3    (COSMOTEsport 4)
    20:00  Λουντογκόρετς - Μίλαν  0 - 3    (COSMOTEsport 5)
    20:00  Σπαρτάκ - Αθλέτικ  1 - 3   (COSMOTEsport 6)
    20:00  Σοσιεδάδ - Σάλτσμπουργκ  2 - 2   (COSMOTEsport 7)
    20:00  Μαρσέιγ - Μπράγκα  3 - 0   (COSMOTEsport 8)
    21:00  Pre Game Show   (COSMOTEsport 2)    TV 
    22:05  Λεπτό προς Λεπτό   (COSMOTEsport 1)    TV 
    22:05  ΑΕΚ - Ντιναμό  1 - 1   (COSMOTEsport 2)  - - - - - - - - ΑΕΚ
    22:05  Νάπολη - Λειψία  1 - 3   (COSMOTEsport 3)
    22:05  Λυών - Βιγιαρεάλ  3 - 1   (COSMOTEsport 4)
    22:05  Κοπενγχάγη - Ατλέτικο  1 - 4   (COSMOTEsport 5)
    22:05  Σέλτικ - Ζενίτ  1 - 0   (COSMOTEsport 6)
    22:05  Στεάουα - Λάτσιο  1 - 0   (COSMOTEsport 7)
    22:05  Παρτιζάν - Πλζεν  1 - 1   (COSMOTEsport 8)
    00:05  Europa League Show   (COSMOTEsport 2)    TV 
    00:05  ΑΕΚ - Ντιναμό  1 - 1   (COSMOTEsport 1)  - - - - - - - -  ΑΕΚ
    00:05  Ντόρτμουντ - Αταλάντα  3 - 2   (COSMOTEsport 3)
    02:00  Σέλτικ - Ζενίτ  1 - 0   (COSMOTEsport 3)
    02:05  Αστάνα - Σπόρτινγκ  1 - 3   (COSMOTEsport 1)
    02:30  Νάπολη - Λειψία  1 - 3   (COSMOTEsport 2)
    04:00  Παρτιζάν - Πλζεν  1 - 1   (COSMOTEsport 3)
    04:30  Σοσιεδάδ - Σάλτσμπουργκ  2 - 2   (COSMOTEsport 2)
    04:55  Έστερσουντ - Άρσεναλ  0 - 3   (COSMOTEsport 1)
Παρασκευή 16/02
    06:45  Σπαρτάκ - Αθλέτικ  1 - 3   (COSMOTEsport 2)
    06:45  Αστάνα - Σπόρτινγκ  1 - 3   (COSMOTEsport 3)
    06:50  Λουντογκόρετς - Μίλαν  0 - 3   (COSMOTEsport 1)
    09:00  Παρτιζάν - Πλζεν  1 - 1   (COSMOTEsport 1)
    09:00  Λυών - Βιγιαρεάλ  3 - 1   (COSMOTEsport 2)
    09:00  Μαρσέιγ - Μπράγκα  3 - 0   (COSMOTEsport 3)
    11:15  Σέλτικ - Ζενίτ  1 - 0   (COSMOTEsport 1)
    11:15  Στεάουα - Λάτσιο  1 - 0   (COSMOTEsport 2)
    11:15  ΑΕΚ - Ντιναμό  1 - 1   (COSMOTEsport 3)  - - - - - - - -  ΑΕΚ
    13:30  Νις - Λοκομοτίβ  2 - 3   (COSMOTEsport 1)
    13:30  Σοσιεδάδ - Σάλτσμπουργκ  2 - 2   (COSMOTEsport 2)
    13:30  Ντόρτμουντ - Αταλάντα  3 - 2   (COSMOTEsport 3)
    15:45  Έστερσουντ - Άρσεναλ  0 - 3   (COSMOTEsport 1)
    15:45  Κοπενγχάγη - Ατλέτικο  1 - 4   (COSMOTEsport 2)
    15:45  Νάπολη - Λειψία  1 - 3   (COSMOTEsport 3)
    17:55  ΑΕΚ - Ντιναμό  1 - 1   (COSMOTEsport 1)  - - - - - - - -  ΑΕΚ
    17:55  Λουντογκόρετς - Μίλαν  0 - 3   (COSMOTEsport 2)
    21:30  ΑΕΚ - Ντιναμό  1 - 1   (COSMOTEsport 3)  - - - - - - - -  ΑΕΚ
 __________________________________________________________
  !    Από τις βιντεοσκοπημένες μεταδόσεις αγώνων αναφέρουμε όσες δεν έχουν μεταδοθεί ζωντανά, καθώς και τις σημαντικότερες επαναλήψεις προσφάτων αγώνων.
  !    Η ώρα και ο τύπος (ζωντανή-βίντεο) των μεταδόσεων συχνά διορθώνονται λόγω αλλαγών του προγράμματος από τα κανάλια μετάδοσης.
  !    Οι πίνακες ενημερώνονται μετά το τέλος των αγώνων της ημέρας.





__________________________________________________________