EUROPA LEAGUE



UEFA Europa League
Τηλεοπτική μετάδοση αγώνων


__________________________________________________________
Γιουρόπα Λιγκ 2017 - 2018 στην τηλεόραση
Ζωντανές και βιντεοσκοπημένες τηλεοπτικές μεταδόσεις
ΟΤΕ/COSMOTEsport

__________________________________________________________
Φάση των ομίλων - 2ος αγώνας
__________________________________________________________
ΜΕΤΑΔΟΣΗ 
    Ζωντανή       Ολοκληρωμένη       Βιντεοσκοπημένη    TV   Εκπομπή
__________________________________________________________
Πέμπτη 28/09
    18:30  Europa League Show   (COSMOTEsport 2)    TV 
    20:00  Λεπτό προς Λεπτό   (COSMOTEsport 1)    TV 
    20:00  Μπορίσοφ - Άρσεναλ   (COSMOTEsport 3)
    20:00  Ζενίτ - Σοσιεδάδ   (COSMOTEsport 5)
    20:00  Σάλτσμπουργκ - Μαρσέιγ   (COSMOTEsport 6)
    20:00  Λάτσιο - Ζούλτε   (COSMOTEsport 7)
    20:00  Κολωνία - Ερ. Αστέρας   (COSMOTEsport 8)     20:00
    21:00  Pre Game Show   (COSMOTEsport 2)    TV 
    22:05  Λεπτό προς Λεπτό   (COSMOTEsport 1)    TV   22:05
    22:05  ΑΕΚ - Αούστρια   (COSMOTEsport 2)  - - - - - - - - - - -  ΑΕΚ
    22:05  Μίλαν - Ριέκα   (COSMOTEsport 3)
    22:05  Λυών - Αταλάντα  (COSMOTEsport 4)
    22:05  Έβερτον - Απόλλων Λ.   (COSMOTEsport 5)
    22:05  Παρτίζαν - Ντυναμό  (COSMOTEsport)
    22:05  Μακάμπι - Βιγιαρεάλ  (COSMOTEsport 6)
    22:05  Σκεντερμπέου - Γιούνγκ Μπόις   (COSMOTEsport 7)
    22:05  Σερίφ - Κοπεγχάγη   (COSMOTEsport 8)         
    00:05  Europa League Show   (COSMOTEsport 2)    TV 
    00:05  ΑΕΚ - Αούστρια   (COSMOTEsport 1)  - - - - - - - - - - -  ΑΕΚ
    02:05  Σάλτσμπουργκ - Μαρσέιγ   (COSMOTEsport 1)
    02:05  Αστάνα - Σλάβια   (COSMOTEsport 3)
    03:00  Ζενίτ - Σοσιεδάδ   (COSMOTEsport 2)
    04:00  Μακάμπι - Βιγιαρεάλ   (COSMOTEsport 1)
Παρασκευή 29/09
    06:00  Μίλαν - Ριέκα   (COSMOTEsport 1)
    08:00  Σερίφ - Κοπεγχάγη   (COSMOTEsport 1)
    09:00  Λάτσιο - Ζούλτε   (COSMOTEsport 2)
    10:00  Σκεντερμπέου - Γιούνγκ Μπόις   (COSMOTEsport 1)
    11:00  Μακάμπι - Βιγιαρεάλ   (COSMOTEsport 2)
    11:00  Κολωνία - Ερ. Αστέρας   (COSMOTEsport 3)
    12:00  ΑΕΚ - Αούστρια   (COSMOTEsport 1)  - - - - - - - - - - -  ΑΕΚ
    13:00  Μπράγκα - Μπασακσεχίρ   (COSMOTEsport 2)
    13:00  Αστάνα - Σλάβια   (COSMOTEsport 3)
    14:30  Έστερσουντ - Χέρτα   (COSMOTEsport 1)
    15:00  Αθλέτικ - Ζόρια   (COSMOTEsport 2)
    15:00  Νις - Φίτεσε   (COSMOTEsport 3)
    16:30  Μπορίσοφ - Άρσεναλ   (COSMOTEsport 1)
    17:00  Μίλαν - Ριέκα   (COSMOTEsport 2)
    17:00  Σάλτσμπουργκ - Μαρσέιγ   (COSMOTEsport 3)
    18:30  Έβερτον - Απόλλων Λ.   (COSMOTEsport 1)
    19:00  Λυών - Αταλάντα   (COSMOTEsport 2)
    21:30  ΑΕΚ - Αούστρια   (COSMOTEsport 3)  - - - - - - - - - - -  ΑΕΚ
__________________________________________________________
  !    Από τις βιντεοσκοπημένες μεταδόσεις αγώνων αναφέρουμε όσες δεν έχουν μεταδοθεί ζωντανά, καθώς και τις σημαντικότερες επαναλήψεις προσφάτων αγώνων.
  !    Η ώρα και ο τύπος (ζωντανή-βίντεο) των μεταδόσεων συχνά διορθώνονται λόγω αλλαγών του προγράμματος από τα κανάλια μετάδοσης.
  !    Οι πίνακες ενημερώνονται μετά το τέλος των αγώνων της ημέρας.
__________________________________________________________




__________________________________________________________