MUNDIAL 2018



Μουντιάλ 2018
στην τηλεόραση
ΟΤΕ / COSMOTEsport / ΣΚΑΪ tv

__________________________________________________________
Ζωντανές και βιντεοσκοπημένες τηλεοπτικές μεταδόσεις
Μουντιάλ 2018 - Ρωσία - Προκριματικά
Επόμενοι αγώνες - 6η αγωνιστική: 9-10-11 Ιουνίου 2017

__________________________________________________________
    Ζωντανή       Ολοκληρωμένη       Βιντεοσκοπημένη    TV   Εκπομπή
__________________________________________________________
5η αγωνιστική
__________________________________________________________
Σαββάτο 25/03
    06:00  Αυστρία - Μολδαβία  2 - 0   (COSMOTEsport 1)
    08:00  Τουρκία - Φινλανδία  2 - 0   (COSMOTEsport 1)
    10:00  Κροατία - Ουκρανία  1 - 0   (COSMOTEsport 1)
    14:25  Ιρλανδία - Ουαλία  9 - 0   (COSMOTEsport 1)
    16:50  Ισπανία - Ισραήλ  4 - 1   (COSMOTEsport 1)
    18:45  Ιταλία - Αλβανία  2 - 0   (COSMOTEsport 1)
    19:00  Κύπρος - Εσθονία  0 - 0   (COSMOTEsport 2)
    19:00  Βοσνία - Γιβραλτάρ  5 - 0   (COSMOTEsport 3)
    19:00  Σουηδία - Λευκορωσία  1 - 0   (COSMOTEsport 7)
    19:00  Ελβετία - Λετονία  1 - 0   (COSMOTEsport 8)
    20:45  MUNDIAL 2018 - Προκριματικά   (COSMOTEsport 1)    TV 
    21:00  Στο δρόμο γιά το MUNDIAL 2018   (ΣΚΑΪ)*    TV 
    21:45  Βέλγιο - Ελλάδα  1 - 1   (COSMOTEsport 1) + (ΣΚΑΪ)*       ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ >>>
    21:45  Βουλγαρία - Ολλανδία  2 - 0   (COSMOTEsport 2)
    21:45  Πορτογαλία - Ουγγαρία  3 - 0   (COSMOTEsport 3)
    21:45  Λουξεμβούργο - Γαλλία  1 - 3   (COSMOTEsport 7)
    23:45  MUNDIAL 2018 - Προκριματικά   (COSMOTEsport 1)    TV 
    23:45  Στο δρόμο γιά το MUNDIAL 2018   (ΣΚΑΪ)*    TV 
    01:30  Βέλγιο - Ελλάδα  1 - 1   (OTEsport 1)                                    ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ >>>

  !     Αλλαγή της ώρας στο καλοκαιρινό ωράριο (03:00 > 04:00)

Κυριακή 26/03
    06:00  Βουλγαρία - Ολλανδία  2 - 0   (COSMOTEsport 1)
    08:00  Πορτογαλία - Ουγγαρία  3 - 0   (COSMOTEsport 1)
    10:00  Βοσνία - Γιβραλτάρ  5 - 0   (COSMOTEsport 1)
    11:55  MUNDIAL 2018 - Προκριματικά   (COSMOTEsport 1)    TV 
    14:25  Κύπρος - Εσθονία  0 - 0   (COSMOTEsport 1)
    16:20  Βέλγιο - Ελλάδα  1 - 1   (OTEsport 1)                                      ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ >>>
    19:00  Αγγλία - Λιθουανία  2 - 0   (COSMOTEsport 1)
    19:00  Αζερμπαϊτζάν - Γερμανία  1 - 4   (COSMOTEsport 2)
    19:00  Σαν Μαρίνο - Τσεχία  0 - 6   (COSMOTEsport 3)
    19:00  Αρμενία - Καζακστάν  2 - 0   (COSMOTEsport 7)
    21:45  Μαυροβούνιο - Πολωνία  1 - 2   (COSMOTEsport 1)
    21:45  Β, Ιρλανδία - Νορβηγία  2 - 0   (COSMOTEsport 2)
    21:45  Σκωτία - Σλοβενία  1 - 0   (COSMOTEsport 3)
    21:45  Ρουμανία - Δανία  0 - 0   (COSMOTEsport 7)
    01:00  Αγγλία - Λιθουανία  2 - 0   (COSMOTEsport 1)
    03:00  Λουξεμβούργο - Γαλλία  1 - 3   (COSMOTEsport 1)
    05:00  Αρμενία - Καζακστάν  2 - 0   (COSMOTEsport 1)
__________________________________________________________
*  Μεταδίδεται και διαδικτυακά από τον skai.gr/tvlive

  !     Από τις βιντεοσκοπημένες μεταδόσεις αγώνων αναφέρουμε όσες δεν έχουν μεταδοθεί ζωντανά, καθώς και τις σημαντικότερες επαναλήψεις προσφάτων αγώνων.
  !    Η ώρα και ο τύπος (ζωντανή-βίντεο) των μεταδόσεων συχνά διορθώνονται λόγω αλλαγών του προγράμματος από τα κανάλια μετάδοσης.
  !    Οι πίνακες ενημερώνονται μετά το τέλος των αγώνων της ημέρας.

__________________________________________________________