MUNDIAL 2018



Μουντιάλ 2018
στην τηλεόραση
ΟΤΕ / COSMOTEsport / ΣΚΑΪ tv

__________________________________________________________
Ζωντανές και βιντεοσκοπημένες τηλεοπτικές μεταδόσεις
Μουντιάλ 2018 - Ρωσία - Προκριματικά
__________________________________________________________
    Ζωντανή       Ολοκληρωμένη       Βιντεοσκοπημένη    TV   Εκπομπή
__________________________________________________________
6η αγωνιστική
Παρασκευή 09/06
    20:30  MUNDIAL 2018 - Προκριματικά   (COSMOTEsport 1)    TV 
    21:00  MUNDIAL 2018   (ΣΚΑΪ)*    TV 
    21:45  Βοσνία - Ελλάδα  0 - 0   (COSMOTEsport 1) + (ΣΚΑΪ)*     Βαθμολογία - Πρόγραμμα
    21:45  Εσθονία - Βέλγιο  0 - 2   (COSMOTEsport 2)
    21:45  Σουηδία - Γαλλία  2 - 1   (COSMOTEsport 3)
    21:45  Γιβραλτάρ - Κύπρος  1 - 2  (COSMOTEsport 4)
    21:45  Ολλανδία - Λουξεμβούργο  5 - 0   (COSMOTEsport 8)
    23:45  Λετονία - Πορτογαλία  0 - 3   (COSMOTEsport 2)
    23:45  MUNDIAL 2018 - Προκριματικά   (COSMOTEsport 1)    TV 
    23:50  MUNDIAL 2018   (ΣΚΑΪ)*    TV 
    01:30  Βοσνία - Ελλάδα  0 - 0   (COSMOTEsport 1)                        Βαθμολογία - Πρόγραμμα
    04:00  Ολλανδία - Λουξεμβούργο  5 - 0   (COSMOTEsport 1)
Σαββάτο 10/06
    07:00  Σουηδία - Γαλλία  2 - 1   (COSMOTEsport 1)
    09:00  Βοσνία - Ελλάδα  0 - 0   (COSMOTEsport 1)                        Βαθμολογία - Πρόγραμμα
    11:00  MUNDIAL 2018 - Προκριματικά   (COSMOTEsport 1)    TV 
    12:45  Γιβραλτάρ - Κύπρος  1 - 2   (COSMOTEsport 1)
    16:45  Βοσνία - Ελλάδα  0 - 0   (COSMOTEsport 1)                        Βαθμολογία - Πρόγραμμα
    19:00  Σκωτία - Αγγλία  2 - 2   (COSMOTEsport 1)
    19:00  Σλοβενία - Μάλτα  2 - 0   (COSMOTEsport 2)
    19:00  Καζακστάν - Δανία  1 - 3   (COSMOTEsport 3)
    19:00  Αζερμπαϊτζάν - Β. Ιρλανδία  0 - 1   (COSMOTEsport 8)
    21:00  MUNDIAL 2018 - Προκριματικά   (COSMOTEsport 1)    TV 
    21:45  Γερμανία - Σαν Μαρίνο  7 - 0   (COSMOTEsport 1)
    21:45  Νορβηγία - Τσεχία  1 - 1   (COSMOTEsport 2)
    21:45  Πολωνία - Ρουμανία  3 - 1   (COSMOTEsport 3)
    21:45  Μαυροβούνιο - Αρμενία  4 - 1   (COSMOTEsport 5)
    23:45  Λιθουανία - Σλοβακία  1 - 2   (COSMOTEsport 2)
    23:45  MUNDIAL 2018 - Προκριματικά   (COSMOTEsport 1)    TV 
    01:00  Μαυροβούνιο - Αρμενία  4 - 1   (COSMOTEsport 1)
    04:00  Λιθουανία - Σλοβακία  1 - 2   (COSMOTEsport 1)
Κυριακή 11/06
    06:00  Λετονία - Πορτογαλία  0 - 3   (COSMOTEsport 1)
    08:00  Καζακστάν - Δανία  1 - 3   (COSMOTEsport 1)
    10:00  Πολωνία - Ρουμανία  3 - 1   (COSMOTEsport 1)
    12:00  MUNDIAL 2018 - Προκριματικά   (COSMOTEsport 1)    TV 
    14:00  Γερμανία - Σαν Μαρίνο  7 - 0   (COSMOTEsport 1)
    16:00  Σκωτία - Αγγλία  2 - 2   (COSMOTEsport 1)
    19:00  Ιρλανδία - Αυστρία  1 - 1   (COSMOTEsport 1)
    19:00  Φινλανδία - Ουκρανία  1 - 2   (COSMOTEsport 2)
    19:00  Μολδαβία - Γεωργία  2 - 2   (COSMOTEsport 3)
    21:45  Ιταλία - Λιχτενστάιν  5 - 0   (COSMOTEsport 1)
    21:45  Ισραήλ - Αλβανία  0 - 3   (COSMOTEsport 2)
    21:45  Σερβία - Ουαλία  1 - 1   (COSMOTEsport 3)
    21:45  Κόσοβο - Τουρκία  1 - 4   (COSMOTEsport 7)
    21:45  Ισλανδία - Κροατία  1 - 0   (COSMOTEsport 8)
    23:45  MUNDIAL 2018 - Προκριματικά   (COSMOTEsport 1)    TV 
    00:15  Σερβία - Ουαλία  1 - 1   (COSMOTEsport 2)
    01:00  Ιρλανδία - Αυστρία  1 - 1   (COSMOTEsport 1)
__________________________________________________________
*  Μεταδίδεται και διαδικτυακά από τον skai.gr/tvlive

  !     Από τις βιντεοσκοπημένες μεταδόσεις αγώνων αναφέρουμε όσες δεν έχουν μεταδοθεί ζωντανά, καθώς και τις σημαντικότερες επαναλήψεις προσφάτων αγώνων.
  !    Η ώρα και ο τύπος (ζωντανή-βίντεο) των μεταδόσεων συχνά διορθώνονται λόγω αλλαγών του προγράμματος από τα κανάλια μετάδοσης.
  !    Οι πίνακες ενημερώνονται μετά το τέλος των αγώνων της ημέρας.

__________________________________________________________