ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ - sport TV



__________________________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΗΜΕΡΑ
Zωντανές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις
__________________________________________________________
/// = Ποδόσφαιρο     /// = Μπάσκετ     /// = Κλασικά
/// = Μηχανοκίνητα     /// = Υδάτινα     /// = Τένις
__________________________________________________________
Σάββατο 17/02
01:45   ATP World Tour 250  (Τένις)   (COSMΟΤΕsport 8)
02:00 - 07:00   Ολυμπιακοί Αγώνες   (ΕΡΤ 2)                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ   👈 EΡT
02:30 - 07:15   Ολυμπιακοί Αγώνες   (ΕUROsport 1)             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
04:00   All Star Weekend 2018  (NBA)   (COSMΟΤΕsport 4)
09:30 - 16:30   Ολυμπιακοί Αγώνες   (ΕUROsport 1)             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
09:30 - 13:00   Ολυμπιακοί Αγώνες   (ΕUROsport 2)             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
13:10 - 16:30   Ολυμπιακοί Αγώνες   (ΕΡΤ 2)                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ   👈 EΡT
14:00   Λας Πάλμας - Σεβίλη  (Primera Division)   (COSMΟΤΕsport 2)
14:00   Ίνγκολσταντ - Σαν Πάουλι  (Bundesliga 2)   (COSMΟΤΕsport 3)
14:00   Ολυμπιακοί Αγώνες   (ΕUROsport 2)                         ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
14:30   Σέφιλντ - Σουόνσι  (Κύπελλο Αγγλίας)   (NOVAsports 1)
15:00   Κέρκυρα - Απόλλων Σ.   (NOVAsports 2)                       SUPER LEAGUE
16:00   Ουντινέζε - Ρόμα  (Serie A)   (COSMΟΤΕsport 1)
16:00   ATP World Tour 500  (Τένις)   (COSMΟΤΕsport 6) 
16:30   Βόλφσμπουργκ - Μπάγερν  (Bundesliga)   (COSMΟΤΕsport 6)
16:30   Φράιμπουργκ - Βέρντερ  (Bundesliga)   (COSMΟΤΕsport 7)
16:30   Γύρος της Αλγκάρβε  (Ποδηλασία πίστας)   (EUROsport 2)
17:00   ΚΠΡ - Μπόλτον  (Κύπελλο Αγγλίας)   (NOVAsports 4)
17:15   Αστέρας - Ατρόμητος  (NOVAsports 2)                          SUPER LEAGUE
17:15    Έιμπαρ - Μπαρτσελόνα  (Primera Division)   (COSMΟΤΕsport 2)
17:15   ΑΕΚ - Ολυμπιακός   (ΕΡΤ 1)                           ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ
18:00   Παρί Σ. Ζ. - Στρασμπούρ  (Ligue 1)   (NOVAsports 3)
18:00   Γύρος του Ανδαλουσίας  (Ποδηλασία πίστας)   (EUROsport 2)
19:00   Κιέβο - Κάλιαρι   (Serie A)   (COSMΟΤΕsport 1)
19:00   Μπάσκετ Ιταλίας - Ημιτελικός   (COSMΟΤΕsport 5)
19:00   ATP World Tour 250  (Τένις)   (COSMΟΤΕsport 8)
19:30   Λαμία - ΠΑΟΚ  (NOVAsports 1)                                    SUPER LEAGUE
19:30   Χάντερσφιλντ - Μάντσεστερ Γ.  (Κύπελλο Αγγλίας)   (NOVAsports 2)
19:30   Αλαβές - Ντεπορτίβο  (Primera Division)   (COSMΟΤΕsport 2)
19:30   Σάλκε - Χόφενχαϊμ  (Bundesliga)   (COSMΟΤΕsport 36)
20:00   Κύπελλο Μπάσκετ Ισπανίας   (COSMΟΤΕsport 7)
20:30   ATP World Tour 500  (Τένις)   (COSMΟΤΕsport 6)
20:45   Αϊντχόφεν - Χέρενφεϊν  (Eredivisie)   (NOVAsports 4)
21:00   Μονπελιέ - Γκινγκάμπ  (Ligue 1)   (NOVAsports 3)
21:30   Αγώνες σπριντ πάγου   (ΕUROsport 2)
21:45   Τζένοα - Ίντερ (Serie A)   (COSMΟΤΕsport 1)
21:45   Μάλαγα - Βαλένθια (Primera Division)   (COSMΟΤΕsport 2)
21:45   Μπάσκετ Ιταλίας - Ημιτελικός   (COSMΟΤΕsport 5)
22:30   Κύπελλο Μπάσκετ Ισπανίας   (COSMΟΤΕsport 7)
03:00   All Star Weekend 2018  (NBA)   (COSMΟΤΕsport 4)
02:00 - 07:00   Ολυμπιακοί Αγώνες   (ΕΡΤ 2)                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ   👈 EΡT
02:40 - 06:00   Ολυμπιακοί Αγώνες   (ΕUROsport 1)             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
05:00   Ολυμπιακοί Αγώνες   (ΕUROsport 2)                         ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
__________________________________________________________________

  !     Τις βιντεοσκοπημένες μεταδόσεις και τις επαναλήψεις των αγώνων της ημέρας καθώς και το πρόγραμμα των επομένων ημερών θα τα βρείτε στις αναλυτικές σελίδες των αθλημάτων (πατήστε στους συνδέσμους δίπλα στην ανακοίνωση των ζωντανών μεταδόσεων ή χρησιμοποιήστε τα μενού πλοήγησης).


__________________________________________________________________

  Tablets - Smartphones - Internet
http://e-mobiles-offers.blogspot.gr/

__________________________________________________________________